Guzzanti GZ 020

Typ odšťavňovače
šnekové
Počet rychlostí

• nefunkční

po prvním odšťavování mrkve,přístroj šel snad dvě otáčky.Pak vypnul,vyhodil pojistky a už nešel.Nedoporučuji !!!

• Dobře odšťavňuje.
    • Snadná údržba.

Tuto značku jsem si vybrala na doporučení přátel.
    S odšťavňovačem jsem velmi spokojená. Odšťavňuji minimálně 5x týdně - nejvíce jablka, citrusové plody, banány, mrkev, řapíkatý celer a červenou řepu - šťávy je hodně, odpadu minimum.
    Údržba je velmi snadná, jednotlivé díly stačí opláchnout a je hotovo.
    Při delším odšťavňování se přístroj nezahřívá, je tichý a stabilní.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Minimum odpadu, nízká hlučnost, dobré čištění, maximální výsledek.

Za celkem nízkou částku dostanete užitný produkt, který ovoce i zeleninu maximálně zpracuje. Džus je ve výsledku i s dužinou a výživná hodnota je tedy na maximální úrovni. Odšťavňovač je velmi tichý a na kuchyňské lince se při práci nepohne ani o milimetr. Produkt určitě doporučuji všem ;-)

Objem nádoby na šťávu
vertikální
Typ odšťavňovače
šnekové
Počet rychlostí

Nejnovější generace šnekového odšťavňovače je založena na revoluční technologii šnekového lisu na ovoce a zeleninu.

Na rozdíl od běžných odsťavovačů ovoce a zeleninu neodstřeďuje, ale pomalu lisuje. Zpracuje tak nejen všechny druhy ovoce a zeleniny, ale např. i ořechy a bylinky.

Přístroj používá vertikální šnekový systém pro snazší plnění i čištění. Odšťavování probíhá ve dvou fázích: v první se šťáva získává pomocí drcení a následně se pak drť stlačuje, čímž se docílí velmi vysokého výnosu.

Pomalé lisování probíhá při velmi nízké úrovni hluku, která nepřesahuje 60dB.

Všechny slupky, jadérka a drť jsou průběžně separovány do oddělené nádoby a přístroj tak umožňuje nepřetržitý provoz, bez nutnosti průběžného čištění.

• Dvě 1l nádoby na šťávu a dřeň
  • Dvě dvoufázová lisovací síta s rozdílnou velikostí otvorů pro tvrdé a měkké ovoce.
  • Zpětný chod pro snadné čištění.
  • Moderní design, ergonomické, tiché, ale současně kompaktní provedení výrobku jej předurčuje k využití v každé kuchyni
  • 220~240V
  • Váha 4,8 kg
  • Max. příkon 150 W
  • Dvě 1litrové nádoby na šťávu a dřeň
  • Lepší chuť – šnekový systém zajistí intensivní aroma a sjednotí chuť zeleniny, ovoce a bylinek
  • Více šťávy - na rozdíl od klasických odšťavňovačů získá šnekový odšťavňovač díky šnekovému systému více zdravé šťávy z lisovaného ovoce a zeleniny a to až o 50% více šťávy
  • Více vitamínů - díky šnekovému systému ve šťávě zůstává mnohem více vitamínů, enzymů a vlákniny. Je to způsobeno tím, že přístroj pracuje na nízkých otáčkách a nezahřívá se. Teplo totiž ničí cenné vitamíny.
  • Velmi snadná obsluha
  • Zpětný chod pro snadné čištění plus ve výbavě čistící kartáček.
  • Příkon 150 W, 220~240 V
  • Hmotnost přístroje 4,8 kg

• nefunkční

• Dobře odšťavňuje.
    • Snadná údržba.

Tuto značku jsem si vybrala na doporučení přátel.
    Údržba je velmi snadná, jednotlivé díly stačí opláchnout a je hotovo.
    Při delším odšťavňování se přístroj nezahřívá, je tichý a stabilní.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Minimum odpadu, nízká hlučnost, dobré čištění, maximální výsledek.

• Nejsou
    • Je pravda, že hlavně dělám mrkev,. Na mrkev je hrozně špatný!!!

Protože šnek je velidobrý, ale s malým příkonem je NANIC!!!

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Dobrá cena a pěkný vzhled.
    • Nešel zapnout.

Myslím že by se mněl odšťavovač napřed vyzkoušet než je zaslán zákazníkovi.

• , zakoupeno v ELEKTRO plus

• Je tichý, jde lehce rozložit i složit, stačí opláchnout pod tekoucí vodou. Je pevný a nezabere moc místa na kuchyňské lince.
    • Zatím nic, testuju teprve týden.

Koupila jsem ho na fresh ovocné š´távy, ale zjistila jsem, že je to skvělý pomocník na zpracování zahradních produktů - rybíz, angrešt, maliny - tak vařím marmelády. Nejvíc asi dostane zabrat na podzim, až budu odšťavňovat rakytník.

• , zakoupeno v elektroobchudek.cz

• Po prvním požití jsem velice spokojený ,tichý, rychlý
    • zatím nic

Po mnoha pročtených recenzích na různé typy odšťavňovačů jsem se rozhodl pro tento a zatím nelituji.

• , zakoupeno v megaelektro.net

• ok

ok

• , zakoupeno v EVA.cz

• Odšťavňuje celkem hezky
    • hustá šťáva s dužinou
    • tvrdší zelenina se musí nakrájet na malé kousky, ale vzhledem k ceně jsem s tím počítala
    • občas se mi přicpe odvod odpadu

S výrobkem jsem spokojená, chtěla jsem levnější odšťavňovač, abych si vyzkoušela, jestli u toho zůstanu a budu si šťávy dělat pravidelně.
    Šťávy jsou dobré a podle typu jablka i husté.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• design, míra hluku, rozměry, dostatek štávy
    • tvrdou zeleninu krájet opravdu na menší než malé kousky a hlavně.... při třetím použití přestal fungovat

Asi jsme měli smůlu na kus, kdyby nepřestal během odštavnování fungovat, měli bychom ho dosud a všude ho chválili. V momentu, kdy se přístroj po půl minutě a při rajčatech vypne a už nedá ani ťuk, musím hodnotit že byl prostě nepoužitelný. Reklamace vyřízena, kupujeme na podruhé jiný typ šnekového odštavnovače a doufám, že bude v poho.