G21 Perfect Juicer

šnekové
Kontinuální odšťavňování
Regulace rychlosti
Počet rychlostí

• , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

splňuje očekávání dle referencí bezva stroj

• Moc dobře se ním pracuje, jsem velmi spokojená
  • , zakoupeno v G21-Vitality.cz

Přístroj má tichý chod, dobře lisuje a dobře se umývá.

Objem nádoby na šťávu
Kontinuální odšťavňování
Regulace rychlosti
Počet rychlostí

ROZBALENO

Odšťavňovač Perfect Juicer se stane multifunkčním pomocníkem ve vaší kuchyni. Nebudete už si muset kupovat drahé džusy plné cukru a chemických látek, které vašemu tělu škodí, jelikož si zvládnete připravit chutné šťávy z nejrůznějších druhů ovoce a zeleniny přímo u vás doma. Odšťavňovač je vhodný nejen do domácnosti, ale také do kaváren, restaurací, barů, apod.

Odšťavňovač Perfect Juicer je skvělým pomocníkem při zdravém životním stylu a hubnutí. Zelenina a ovoce obsahují tělu prospěšné vitamíny a vlákninu, která podporuje správnou činnost střev. Ovocné a zeleninové šťávy vás díky vláknině zasytí na dlouhou dobu a díky přírodnímu cukru v ovoci i skvěle chutnají a dodávají vám potřebné vitamíny a živiny.

Odšťavňovač je vhodný také pro příznivce RAW stravování. S použitím různě hrubých sítek můžete vytvářet nápoje s větším či menším množstvím dužiny.

Perfect Juicer se snadno obsluhuje a má jednoduchou údržbu i čištění.

Jeho sestavení zabere jen pár vteřin. Je opatřen bezpečnostní pojistkou, která zajišťuje bezpečnější manipulaci. V případě přehlcení se odšťavňovač automaticky vypne, v takové situaci poté jednoduše pustíte zpětný chod a přístroj bude opět připraven k použití.

Odšťavňovač je vhodný na jablka, měkké plody, citrusy, bobuloviny, listovou zeleninu (ne samostatně), kořenovou zeleninu (ne velké množství), drobné plody, jablka, banány, bylinky, atd.

Oproti odšťavňovačům G21 Gourmet a Chamber je Perfect Juicer vhodnější, pokud máte rádi v džusu přítomnost dužiny, díky které je i množství šťávy větší než u horizontálních odšťavňovačů.

Upozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek na nízkootáčkových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká či více zralá, vzniká při zpracování hustá šťáva (pyré) s vyšším podílem vlákniny.

Parametry:

• Barva: červená
  • Rozměr vstupního otvoru na ovoce: 6 x 3,5 cm
  • Otáčky/min: 80
  • Max. výkon: až 500 W

BPA free (neobsahuje zdraví škodlivý uhlovodík bisfenol)

Rozměry odšťavňovače:

• Výška: 34,5 cm
  • Hloubka: 29,5 cm
  • Šířka: 36 cm

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

splňuje očekávání dle referencí bezva stroj

• Moc dobře se ním pracuje, jsem velmi spokojená
  • , zakoupeno v G21-Vitality.cz

Přístroj má tichý chod, dobře lisuje a dobře se umývá.

• , zakoupeno v Megavita.cz

• cena x kvalita
    • ovládání
    • ne

viz výše

• nemám nic proti

jelikož mám vlastní ovoce denně si užíváme ovocných štáv

• -Těžší a tudíž stabilní
    • -Tiše vrní
    • -Výkonný
    • -Výborně odšťavňuje
    • -Lehké čistění
    • -Rychlé sestavení (pokud nejste blbec)
    • zatím nic

Za tu cenu je to suprový odšťavňovač. Někteří psali že jim z toho jde kaše a ne šťává, tak takovým vzkazuji, ať do toho nedávají měké přezrálé ovoce/zeleninu. Používáme i 2x deně. A ještě menší doporučení...
    -pokud chcete ještě čistší šťávu,tak ji ještě přelejte přes jemný cedník.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• super tichý moc dobrý výsledný džus z čehkoli
    • pracněji se rozdělává a skládá ale ničemu to nevadí

za tyto peníze super

• , zakoupeno v KASA.cz

• funguje tak, jak jsem si představovala
    • snadná údržba
    • používáme denně

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Šnekový odšťavňovač jsem kupoval po předchozí zkušenosti s odstředivým a jsem rád, že jsem nyní koupil šnekový. Vybíral jsem podle recenzí a ceny.
    • Zatím jsem na nic nepřišel

Poměr cena a výkon je nastaven optimálně. Přístroj používám cca 3 krát za týden a jsem velmi spokojen. Ovládání je velmi jednoduché, čištění rovněž. Nevím co se komu může zdát složitého na bajonetovém uzávěru. Na přístroji jsou nakreslené symboly a pokud je nastavíte podle návodu, tak neuděláte chybu.
    Odšťavňování je zábavné, odpad není na 100 % suchý, ale pořád je to výrazně lepší než v odstředivce. Jablka, mrkev, řepu a pod neloupu, pouze omyju a nakrájím na menší kousky, skutečně je lepší vše pokrájet, výtěžnost je vyšší (aspoň mám takový dojem).
    Určitě tento výrobek doporučím pro běžné domácí použití.

• poctivě pomalu odšťavňuje
    • odpad je téměř suchý
    • poradí si i s bylinkami
    • na ovoce super
    • čištění není úplně super jednoduché

Kvalitní odšťavňovač i vzhledem poměru výkon/cena. Odšťavňuji denně ovoce, ale už jsem zkoušela i mrkvovou šťávu a dopadlo to dobře. Myslím, že odšťavňuje opravdu poctivě. Občas odšťavňuji i nějaké bylinky a ani to nebyl probém. Čistění není úplně až tak super jednoduché, ale žádná věda to Přístroj používám opravdu často a jsem s ním spokojena.