Hurom DA-1000

150 W
Uložení šneku
horizontální

• , zakoupeno v VodaŽivá.cz

• Rychle se rozloží umyje a složí, více možností použití Nudle atd.
    • Dobře jde na něm listová zelenina, musi se ale nakrájet na malé kousky jinak se neposouvá.

Vše jsem zatím řekl.Nemám ještě bohaté zkušenosti,používám ho krátce.Odšťavuji každý den,je to dobý. mrkev krájím na tenší proužky,jde to pak samo. Zjišťuji zatím co mám spolu míchat aby to bylo zdravé a taky chutné.Horizontální se mi líbil víc má více možností. Nechtěl jsem jít s cenou zase příliš vysoko tak jsem zvolil prúměr, nemusím mít 200W. Reverz jsem zatím nemusel použít.Cena si myslím odpovídá kvalitě.Odšťavňovač bych doporučil do každé domácnosti.

• , zakoupeno v VodaŽivá.cz

• Výborný výrobek, absolutní spokojenost, šťávičky jsou opravdu vynikající. Velmi lehká obsluha, rychlá montáž i demontáž, a hlavně oceňuji snadnost mytí.

Připadal mi zajímavý a splňoval všechny mé požadavky.Mohu doporučit všem.

• kvalitní provedení
    • velmi dobrá skladnost (může stát na lince)
    • tichý
    • užší otvor pro vkládání surovin
    • jablečná šťáva je hustější (možná to chce jiný druh jablek)

celkově radost, dělá vše co bylo napsáno

Barva
Bílá
6.1 kg
Výkon
150 W
Uložení šneku
horizontální

• Hurom DA-1000 je multifunkční horizontální odšťavňovač kvalitní korejské značky Hurom s dlouholetou tradicí.
  • Je vhodný na odšťavňování všech druhů ovoce a zeleniny, ale také pomocníkem při přípravě různých druhů těstovin.
  • Je zvláště vhodný na odšťavňování listové zeleniny.

naše VIDEOREZENZE a FOTKY! Dostanete dárky a přístup do zaheslovaných stránek VIP Klubu v hodnotě 9.999 Kč.

Hurom DA-1000 - Hurom Slow Juicer - ORIGINAL

• -- Originální přístroj HUROM ---
  • -- Novinka 2015 ---

Nahrazujeme novějším modelem Hurom GH Plus, barva bordó, červená

Jedná se o kvalitní odšťavovač firmy HUROM, --- Originální přístroj HUROM ---

Multifunkční horizontální přístroj

Multifunkční horizontální přístroj na odšťavování všech druhů ovoce a zeleniny, na přípravu různých druhů těstovin Hurom DA-1000 je multifunkční horizontální odšťavňovač kvalitní korejské značky Hurom s dlouholetou tradicí. Je vhodný na odšťavňování všech druhů ovoce a zeleniny, ale také pomocníkem při přípravě různých druhů těstovin. Je zvláště vhodný na odšťavňování listové zeleniny. 5-ti stupňový regulátor

Hurom DA-1000 je vybaven 5-ti stupňovým regulátorem, tím reguluje možství vlákniny ve šťávě

Unikátní patentovaná technologie SST ™

Tento multifunkční odšťavňovač Hurom funguje jako naše ostatní odšťavňovače na principu unikátní patentované technologie SST ™ – pomalé odšťavňování. Tento pomalý způsob je jedinečný jelikož uchovává vitaminy, minerály, enzymy a lahodnou chuť ovoce a zeleniny, které se u běžných odšťavňovačů a odstředivek ničí vysokým zahříváním. Umožňuje maximální extrakci živin z ovoce a zeleniny. To je nejlepší způsob jak získat cenné a zdravé šťávy.

Tvrdý a odolný materiál

Klíčovým prvkem těchto kvalitních odšťavňovačů je šnek z velmi tvrdého ultem materiálu - 8x tvrdšího, než u předešlých modelů. Rychlost otáček je pouze 70 ot./min

Nástavce na výrobu nudlí a špaget

Součástí odšťavňovače je jeden nástavec se sítkem na odšťavňování a druhý nástavec se čtyřmi dalšími menšími nástavci pro výrobu nudlí. Oba nástavce spolu se šnekem jsou vyrobeny z velice odolného materiálu zvaného ULTEM.

Záruka na motor je 5 let a záruka na ostatní díly je 2 roky.

Odšťavňovač Hurom Slow Juicer je určen všem, kteří hodlají experimentovat a zpracovávat veškeré suroviny od listové zeleniny a bylin až po tvrdou kořenovou zeleninu. Odšťavňovač je vybaven bezpečnostní pojistkou, takže pokud jej zahltíte nadměrným množstvím surovin, motor přístroje automaticky vypne. Pokud k tomuto dojde, jednoduše spustíte zpětný chod a přístroj suroviny dodatečně rozžvýká (zastavení hrozí u kořenové zeleniny). Přestože odšťavňovač zpracovává suroviny rychleji, Hurom Slow Juicer patří do kategorie nízkootáčkových odšťavňovačů (70 ot./min), které neprodukují teplo a nevhání do šťávy nadměrné množství vzduchu. Díky nízkým otáčkám je šťáva déle čerstvá a obsahuje maximum výživných látek.

Zdraví na dlani.cz ♥ Hurom DA 1000, česky, recenze - HD

Naše představení přístroje:     Odšťavování je velice, velice podobné jako se sestrou Omegou:

Liší se pouze nástavce na těstoviny, Hurom DA-1000 má navíc regulaci jemnosti šťávy:

Odšťavňovač Hurom Slow Juicer byl navržen pro každodenní použití a pro Váš zdravý životní styl. S Huromem je možné zpracovávat všechny druhy surovin od mladého obilí, listové zeleniny, sojových bobů až po klasickou zeleninu a ovoce.

Specifikace

• Snadnost odšťavňování: 5/5
  • Snadnost čištění: 5/5
  • Rozměry: v 226 x š 250 x d 180 mm
  • Záruční doba: 5 let na motor, 2 roky na příslušenství

Balení obsahuje: motorová jednotka napájecí kabel odšťavňovací komora lisovací šnek sítko homogenizační nástavec nástavce na těstoviny a těsta -4ks zátka komory s 5-ti stupňovým regulátorem nádoba na šťávu nádoba na odpad pěchovací zátka čistící kartáček

Společnost Hurom:       Společnost Hurom se zabývá výrobou odšťavňovačů od roku 1974 a její přístroje jsou známé po celém světě pod nejrůznějšími značkami (Sana, Omega, Oscar, Coway, Domo...). Nyní se firma rozhodla uvést své přístroje na evropský trh pod svou vlastní značkou. Odšťavňovač Hurom Slow Juicer jako první začal používat "Slow Squeezing System" (SSS). Tato technologie je revoluční novinkou v oblasti šnekových (jednohřídelových) odšťavňovačů. SSS technologie umožňuje získat maximum nutričních hodnot, vitamínů a chuti z ovoce, zeleniny, listové zeleniny, jehličí nebo sójových bobů!

DOPORUČUJEME NA: samotná listová zelenina, kořenová zelenina, tvrdá jablka, drobné plody, byliny, listová zelenina, bylinky, měkké plody, kiwi, citrusy, pomeranče, ananas, meloun, bobuloviny, rybíz, mladý ječmen, mladé obilí, sojové boby

• O zeleninových šťávách si můžete přečíst:
  • Dr. Norman W. Walker: Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy

Další informace a spoustu fotografií najdete na: www.zdravinadlani.cz/hurom

• e-shop - chrom: https://www.zdravinadlani.cz/eshop/118-hurom-horizontalni Je vhodný na odšťavňování všech druhů ovoce a zeleniny, ale také pomocníkem při přípravě různých druhů těstovin. - Je zvláště vhodný na odšťavňování listové zeleniny. Tento multifunkční odšťavňovač Hurom funguje jako naše ostatní odšťavňovače na principu unikátní patentované technologie SST ™ – pomalého odšťavňování. Tento pomalý způsob je jedinečný jelikož uchovává vitaminy, minerály, enzymy a lahodnou chuť ovoce a zeleniny, které se u běžných odšťavňovačů a odstředivek ničí vysokým zahříváním. Umožňuje maximální extrakci živin z ovoce a zeleniny. To je nejlepší způsob jak získat cenné a zdravé šťávy.

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v VodaŽivá.cz

• Rychle se rozloží umyje a složí, více možností použití Nudle atd.

• , zakoupeno v VodaŽivá.cz

Připadal mi zajímavý a splňoval všechny mé požadavky.Mohu doporučit všem.

• kvalitní provedení
    • velmi dobrá skladnost (může stát na lince)
    • tichý
    • užší otvor pro vkládání surovin
    • jablečná šťáva je hustější (možná to chce jiný druh jablek)

celkově radost, dělá vše co bylo napsáno