Hurom HH

šnekové

spokojenost maximalni

• Kvalitní provedení
    • Možnost promíchání šťávy přímo v nádobě odšťavňovače

Rozhodoval jsem se mezi odstředivkou a šnekem.
    Po konzultaci s prodejcem jsem zvolil šneka a nelituji.
    Hurom mi byl doporučen, původně jsem měl v plánu koupit šneka od fy Kuvings.

Primárně plánuji odšťavňovat suroviny z naší zahrady (90% jablka).

Prozatím jsem testoval jablka i v kombinaci s řepou, mrkví; hrozny; hrušky; banány; pomeranče; cibule (po pár hodinách zhořkla -> asi po kontaktu s nerez sítem); rajčata; švestky (bylo možné pouze s pevnější surovinou - jablka) a vše bez problémů.

V jednom zátahu jsem prozatím udělal nejvíce cca 7l jablečného moštu a bez jakýchkoliv problémů.

Doporučuji.

Uložení šneku
vertikální
Typ odšťavňovače
šnekové

Nízkootáčkový odšťavňovač Hurom HH 2.generace.Tento nový model má ve své výbavě dvě odšťavňovací sítka, jedno na šťávu a druhé na smoothie.

VELMI ŠETRNÝ DÍKY EXTRA NÍZKÝM OTÁČKÁM

Tento model je vybaven technologií SSS™ (Slow Squeezing System). Díky této technologii pracuje s velmi nízkými otáčkami - 43 otáček za minutu. Takto nízká rychlost zaručuje vysokou kvalitu šťávy co do obsahu vitamínů, minerálů a enzymů. Díky nízké rychlosti je také velmi tichý a bez vibrací.

UNIVERzální díky druhÉMU SÍTKU

Odšťavňovač je, oproti předchozím modelům, vybaven hned dvěma sítky, jemným na odšťavňování a hrubším na přípravu smoothie, přesnídávek nebo třeba ořechového mléka.

SAMOČISTÍCÍ FUNKCE

V průběhu odšťavňování tuto funkci využijete, pokud připravujete více druhů šťáv s různých surovin a nechcete aby se Vám smíchaly vůně a chutě. Postačí nalít do dávkovacího otvoru 1 až 2dcl vody a nechat přístroj chvíli běžet se zavřenou výpustí. Stejný postup použijete při konečném čištění po odšťavňování. Tato funkce Vám ušetří spoustu práce při umývání přístroje.

VYCHYTANÉ SUŠENÍ

Díky tomuto patentu Vám už nebudou umyté součásti zabírat velkou spoustu místa na kuchyňské lince. Jednoduše je odložíte na sušící stojánek, který je součástí přístroje a necháte uschnout. Minimalizujete také riziko, nechtěného poškození při manipulaci s nádobím.

• DŮLEŽITÉ TECHNICKÉ PARAMETRY
    • rozměry - výška 398 / šířka 167 / hloubka 237 mm
    • způsob odšťavňování - nízkootáčkový, šnekový
    • počet otáček - 43 otáček za minutu
    • možnost přípravy smoothie - ANO
    • BPA free (zdravotně nezávádné) - ANO
    • hmotnost - 6,3 kg
    • Prodloužená záruka - 10 let na motor / 3 roky na ostatní díly
  • CO NAJDETE V BALENÍ
    • tělo přístroje - motorová jednotka
    • odšťavňovací komora
    • jemné sítko
    • hrubé sítko
    • násypka s krytem
    • pěchovadlo
    • rotační stěrka
    • čistící kartáček + kulatý kartáč
    • sušící stojánek
    • nádoba na šťávu
    • nádoba na drť
    • český návod k obsluze

• Překvapivě hodně štávy i z mrkve,výborné čištění

skvělé

spokojenost maximalni

• Kvalitní provedení
    • Možnost promíchání šťávy přímo v nádobě odšťavňovače

Rozhodoval jsem se mezi odstředivkou a šnekem.
    Po konzultaci s prodejcem jsem zvolil šneka a nelituji.
    Hurom mi byl doporučen, původně jsem měl v plánu koupit šneka od fy Kuvings.

Primárně plánuji odšťavňovat suroviny z naší zahrady (90% jablka).

Doporučuji.

• Velikost
    • Prakticnost
    • Kvalitni zpracovani
    • Trochu vyssi cena

Odstavnovac pro kazdodenni pouziti

• , zakoupeno v Huromšťáva

• Super odšťavňovač, odšťavňuji téměř denně, hlavně mrkev a řepu. Překvapilo mně jak je tichý a jak lehce se myje, stačí proud vody.

Doporučuji těm kteří hledají odšťavňovač pro kvalitnou šťávu a nebaví je pak strávit hodinu čištěním..

• , zakoupeno v Fresh Juice s.r.o.

• jednoduchá obslužnost
    • kvalitaně vyrobené šťávy

tento produkt máme 3 roky
    jsme moc spokojeni
    proto jsme tento koupený model darovali synovi