Panasonic MJ-L500

TOP 47 v kategorii Odšťavňovače

Panasonic MJ-L500

Odšťavňovač Panasonic pro výrobu šťáv se zachováním cenných látek. Vhodný pro čerstvé i mražené ovoce a zeleninu. Pomalé stlačování a nerezový šroub zachovají živiny a chuť...
4 399 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 47 431 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 10 379 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 9 327 recenzíDalší informace

290 W
Protiskluzové nožičky

• , zakoupeno v DNO elektro

Odšťavňovač jsem si vybíral do určité ceny a tenhle byl
    jeden z těch levnějších, ale měl docela slušné reference.
    Já ho používám teprve týden a jede zatím perfektně.
    Rychle se dá složit,rozložit i umýt.Zatím spokojenost.

• , zakoupeno v Eberry.cz

Otestovala jsem ho na mrkvi.
    Pracuje tak jak má, ani to čištění není tak hrozné.

• , zakoupeno v OKAY.cz

S produktem jsem velice spokojena, splňuje všechny mé nároky. Jednoduché čištění, tichý chod .

4.4 kg
Rozměry
18.5 x 17.6 x 43.2 cm
Výkon
290 W
Protiskluzové nožičky

Čerstvé i mražené
Nový pomalý odšťavňovač od společnosti Panasonic je radost používat – je kompaktní, tichý a snadno se obsluhuje i čistí. Dopřejte sobě i své rodině zdravé šťávy a mražené dezerty.

• Pomalé stlačování
  • Nerezový šroub
  • Nástavec na mražené suroviny

Odšťavení se zachováním cenných látek
Šroub se při stlačování surovin otáčí nízkou rychlostí 45 ot./min, takže se živiny nezničí vysokou teplotou způsobenou třením. Jde o účinný způsob, jak zachovat hodnotné živiny.

• Složky zůstanou delší dobu neoddělené
  • 3 snadné kroky k ochlazení
  • Krytka výlevky
  • Široká škála zdravých receptů

Vynikající šťávy z celého ovoce či zeleniny
Zařízení potraviny lisuje a drtí, takže připraví více šťávy a minimalizuje odpad. Uchovává více vitamínu C a dalších živin než standardní vysokorychlostní odšťavňovač.

Speciální nástavec
Inovativní nástavec pro mražené potraviny je ideální na přípravu nápojů a mražených dezertů.

Dokumenty

• , zakoupeno v DNO elektro

Odšťavňovač jsem si vybíral do určité ceny a tenhle byl
    jeden z těch levnějších, ale měl docela slušné reference.
    Já ho používám teprve týden a jede zatím perfektně.
    Rychle se dá složit,rozložit i umýt.Zatím spokojenost.

• , zakoupeno v Eberry.cz

Otestovala jsem ho na mrkvi.
    Pracuje tak jak má, ani to čištění není tak hrozné.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• , zakoupeno v 220volt.cz

maximální spokojenost

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• Velká spokojenost , výrobek si vážně užíváme, odšťavňujeme co nám přijde pod ruku :)

• Dělá, co jsem od něj očekával.
    • Velká výtěžnost šťávy.
    • Snadná obsluha i čištění.
    • Naprosto nic.

Při výběru jsem porovnával více výrobků, pročítal recenze, hledal videa. Jednoznačně padla volba na šnekový odšťavňovač. Zdálo se mi však přehnané jej kupovat za více jak 5000,-Kč, ale i v dalších směrech vyhrál Panasonic. Mám jej zatím necelý týden k naprosté spokojenosti bez připomínek.