Rohnson R-458

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Super odšťavňovač! Hravě si poradí i s tvrdou zeleninou, jako třeba mrkev. Výsledný odpad je opravdu téměř suchý. Lehké složení i rozložení a lehce omyvatelný. Není hlučný. Jsem maximálně spokojená a budou si ho kupovat i moje kamarádky :-)

spokjenost

Produkt nemá žádné parametry.

ROHNSON R-458 freshMAX2

Nízkootáčkový odšťavňovač R-458 freshMAX2 značky Rohnson s výkonným indukčním motorem AC s příkonem 250 W a funkcí zpětného chodu. Odšťavňovač R-458 freshMAX2 využívá technologii lisování za studena při 40-65 ot./min., pro zachování vitamínů. Pro znadné plnění má odšťavňovač R-458 freshMAX2 velký plnicí otvor o průměru 83 mm.

Technické parametry:

Výkonný indukční AC motor s příkonem 250 W

Funkce zpětného chodu

Magnetický bezpečnostní spínač

Velký plnící otvor 83 mm pro snadnou a rychlou extrakci

Technologie lisování za studena při 40 – 65 ot. /min.

Vysoce odolný lisovací šnek

Dvě nádoby (1 x na dužinu a 1 x na šťávu s objemem 1 l).

Maximální množství vitamínů, živin, chuti a čerstvé šťávy

Zpracuje veškeré druhy zeleniny, ovoce, výhonky a sójové boby

Dvoufázové odšťavňování - v první fázi se šťáva získává pomocí drcení a před tím než je vláknina vytlačena, zbytek odpadu se dále lisuje, tím se docílí většího výnosu - na konci je pak vláknina téměř suchá

Více šťávy než u odstředivého odšťavňovače v kratším čase

Více antioxidantů, lepší chuť a větší svěžest

Snadné a rychle čištění pod čistou tekoucí vodou

Hlučnost 65 dB 230 V ~ 50 Hz, 250 W

• Silný motor
    • Velký otvor pro vkládání
    • Zpětný chod
    • -

Tento odšťavňovač jsem vybral na základě vlastností, které uvádím v sekci "Pro". A také jsem chtěl šnekový odšťavňovač. (Před tím jsme měli odstředivý)
    Po cca 3 měsících jsme naprosto spokojeni. Jede téměř každý den, zvládne celá jablka naprosto bez problémů, poradí si s mrkví i řepou (ty raději nakrájíme na menší kousky), rozebrat a složit není žádný problém.
    Ve srovnání s odstředivým je šťáva hustší a vydrží mnohem déle čerstvá (šťáva z jablek nehnědne).
    Výtěžnost je také lepší. Z tohoto odšťavňovače leze téměř suchá zbytková směs.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Krásný bytelný přístroj.
    • Velký kulatý násypný prostor na celé jablko 8cm
    • Velký šnek z tvrzeného plastu.
    • Zpětný chod.
    • Silný,tichý 250w motor si poradí dobře s velkými kusy i mrkve.
    • Odštavní na 80%.-90%.
    • Síto je jen jedno, nerezové bytelné.
    • Propouští trochu jemnou vlákninu. Což nám vyhovuje, je to zdravější.
    • Odpad se nám neucpává.
    • Pro někoho bude vysoký 53cm.
    • Jinak není veliký 22cm-17cm a má dobrou stabilitu.
    • Někdo tu píše že si neporadí s přílišnou vlákninou v ovoci.
    • Ananas jsme nezkoušeli, s mrkví si poradil dobře.
    • Jen jedno síto, škoda ,hodilo by se na pyré.
    • Není tak rychlý jako odštavnovač s kruhadlem.

PO pečlivém vybírání šnekových odštavnovačů do 3000kč, jsme si vybrali kvůli velkému otvoru a silnému motoru tento model Rohnson R 458.
    V létě máme vlastní jablka a je mně jasný, že by se nikomu nechtělo jablka krájet na čtvrtinky.
    Máme ho krátce, tak jsme vyzkoušeli zatím olou. pomeranč, citron, čer.řepu ,neolo. jablko, velké kusy mrkve.
    Vše zvládnul dobře.
    Je pravda že to je náš první odštavnovač.
    Kvalita tohoto přístroje vypadá dobře, vše je ze silného tvrzeného plastu a kovu.
    Dámy, dobře a intuitivně se skládá a čistí, vše za minutku.

spokjenost