Sana Juicer 606

černá mat
6 kg

• Rychla manipulace.lahko sa umyva velmi dobre odstavuje
  • , zakoupeno v EUJUICERS.CZ

• Zatím jsem odšťavňovala grapefruit, pomeranč, citron, mrkev, řapíkatý celer, jablko, hrušku, hrozno, celer a petržel..... a byla jsem spokojena s výsledkem
    • Odštavnuje dobře, zbytky jsou dost suché.
    • Výborně se skládá a rozkládá a je rychle omytý
    • Líbí se mi i variabilita použití... i když to teprve musím vyzkoušet.... mám přístroj teprve 3. den :-)
    • Jediné co mi vadí je délka provozu. Při větším množství ovoce je 30 minut málo. Chvíli jsem přemýšlela o typu SANA SUPREME 727, který pracuje nepřetržitě, ale nemá příslušenství typu SANA 606
    • Nádoba na šťávu je dost široká a stačí s ní trochu pohnout a už padá odpad místo do nádoby a odpad do šťávy. Musí se dát nádoby těsně k sobě -není prostor (rezerva místa)

Léta jsem měla odstředivý odšťavňovač s nímž jsem byla velmi spokojena a tak po něm jsem si dlouho nemohla vybrat. Zkoušela jsem levnější i dražší přístroje z kamenných obchodů i z e-shopů, ale jak jsem je vyzkoušela hned jsem je vracela. Proto jsem od tohoto typu příliš nečekala, že to co prodejce slibuje bude splněno. O to větší bylo moje překvapení po prvním odšťavování! Musím říci, že jsem velmi spokojena a při porovnání ostatních typů, které jsem mohla vyzkoušet, myslím, že jsem nakoupila tentokrát velmi dobře! Doufám, že nebudu muset měnit svůj názor po delším používání, ale zatím jsem nadšená!

Příkon
200 W
Barva
černá mat
6 kg

Šnekový odšťavňovač Sana 606 s regulátorem tlaku pro zvýšení výtěžnosti je vyroben z BPA free materiálů. Univerzální odšťavňovač Sana EUJ-606 pro lisování ovoce a zeleniny splní požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. K tomuto modelu lze navíc dokoupit i originální nástavec pro lisování oleje z olejnatých semínek, jako jsou slunečnice, len, mák nebo sezam. Dejte přednost kvalitě a pořiďte si odšťavňovač, který Vám vydrží na celý život.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantDárekZdarma100 % • 1 067 recenzíDalší informace

• Rychla manipulace.lahko sa umyva velmi dobre odstavuje
  • , zakoupeno v EUJUICERS.CZ

• Odštavnuje dobře, zbytky jsou dost suché.
    • Výborně se skládá a rozkládá a je rychle omytý