Sana Supreme Juicer EUJ-727

Sana Supreme Juicer EUJ-727 přináší převrat v domácím odšťavňování. Jedná se o první šnekový odšťavňovač, který umožňuje nepřetržitý provoz. U motoru BLDC nedochází k přehřátí...

Objem nádoby na šťávu
Možnost mytí v myčce

• jednoduchá obsluha
    • kořenová zelenina je perfektně odšťavněná
    • jednoduchá a rychlá údržba

S odšťavňovačem jsem naprosto spokojená, krásně odšťavňuje řepu, celer, mrkev i řapíkatý celer, nic se neucpává. Jsem maximálně spokojená.

• , zakoupeno v EUJUICERS.CZ

• S odšťavňovačem jsem nikdy neměla žádnou zkušenost. Velmi dlouho jsem přístroj vybírala, koukala na videa, četla recenze, ale stejně jsem stále nevěděla, který si mám vybrat. Poté jsem objevila stránky Eujuicers.cz, na kterých zákazníkům nabízeli bezplatné, 14ti denní vyzkoušení svých produktů, aniž by Vám po případném vrácení přístroje strhli peníze za použití produktu, jak je to běžné u konkurenčních firem.... Po telefonické konzultaci mi k mému účelu byly doporučeny 2 přístroje - Sana Juicers 707 a Sana Supreme 727. Vzhledem ke zmíněné konkurenční výhodě jsem se nakonec rozhodla koupit oba dva přístroje, vyzkoušet je a jeden ve 14ti denní lhůtě vrátit. O tomto svém záměru jsem obchod informovala. Za tuto možnost jsem jim velmi vděčná tím spíše, že koupě kvalitního odšťavňovače není levná záležitost. Po vyzkoušení obou přístrojů jsem jednoznačně zvolila Sana Supreme727, který 100% splnil má očekávání.
    • Za největší výhodu u Sana Supreme 727 považuji non-stop provoz. Přístroj může pracovat velmi dlouhou dobu, aniž by se přehřál, což je výhoda např. při zpracování sklizeného rybízu. Další velkou výhodou je možnost zvolit si ze 4 rychlostí, velmi snadná a rychlá údržba. Velmi praktická vychytávka je také zátka proti odkapávání.
    • S přístrojem pracuji každý den, minimálně 3x. Vypiju cca 2 litry zeleninových a ovocných šťáv denně a ještě odťavňuji ovoce pro děti.
    • "Na šťávách" se cítím skvěle. Za měsíc používání odšťavňovače, pití šťáv a úpravy jídelníčku dle knih N. Walkera, jsem zhubla 6 kg. Nevěřila bych, že budu po šťávách tak plná energie a vůbec nebudu mít hlad. Za den vypiju cca 2 litry zeleninových a ovocných šťáv. Je to geniální způsob, jak se zasytit, nemít hlad a udržet si přirozenou váhu.
    • Sana Supreme 727 bych určitě doporučila všem. Také jsem v EUjuicers.cz již koupila druhý Supreme i pro svoji maminku. Sestavení a používání je velmi jednoduché a zvládne jej i důchodce. :o) S přístrojem jsme maximálně spokojené. Velmi příjemná je také záruka doživotního servisu, který obchod nabízí. Chtěla bych velmi poděkovat týmu obchodu eujuicers za vstřícnost, maximální ochotu a výhody, které svým zákazníkům nabízí. V dnešní době je to více než milé. Děkuji.

Nevýhodou je snad jen cena. Ale rozhodně nelituji nákupu, právě naopak.

• , zakoupeno v Sana-store.cz

Přístroj byl v provozu několik hodin a pracoval spolehlivě.Při odšťavnění rybízu jsem použil rychost č.2. Jen se nesmí hmota pěchovat, jen mírně a s citem, jinak se ucpe. Miska na šťávu z křišťálu je nehodná, měla by být ze silnějšího lastu. Je mi 70 let, tzn. "stará škola" a ceny náhradních dílů mne nemile překvapily.

Objem nádoby na šťávu
Uložení šneku
horizontální
Homogenizační pouzdro
Možnost mytí v myčce

Sana Supreme Juicer EUJ-727  přináší převrat v domácím odšťavňování. Jedná se o první šnekový odšťavňovač, který umožňuje nepřetržitý provoz. U motoru BLDC nedochází k přehřátí a může tak běžet neomezeně. Chod motoru je tichý, výkonný a má nižší hmotnost. Jako další inovací Sany je možnost volby rychlosti otáček - odšťavňovač může běžet při 40/ 65/ 90/ 120 otáčkách za minutu. Rychlost si volíte sami podle potřeby a podle surovin.

Výhody nového odšťavňovače Sana Supreme Juicer EUJ-727:

volba rychlosti od 40 do 120 otáček/ min.
nepřetržitý provoz díky motoru BLDC
dvě dvoufázová nerezová síta (jemné a hrubé)
automatická detekce zahlcení a zpětný chod pro jeho odstranění
extra velká nerezová nádoba na odpad
duální násypka pro pohodlnější plnění

Odšťavňovač je vyrobený z nových BPA free materiálů, které nemají negativní účinky na funkci imunitního systému člověka.

Hlavní inovací Sany je regulátor rychlosti otáček (40 / 65 / 90 / 120 ot./ min.). Rychlost si zvolíte sami pohodlně ovládacím kolečkem podle druhu surovin.

Fresh juice získaný s tímto přístrojem je vysoce kvalitní - motor má možnost nastavení otáček na pouhých 40 otáček za minutu. Tento šetrný nízkootáčkový způsob zpracováni surovin zaručuje, že téměř nedochází ke ztrátám vitamínů a snížení trvanlivosti šťávy.

Se Sana Supreme Juicer EUJ-727 červný je možné zpracovávat veškeré ovoce a zeleninu včetně kořenové a listové nebo bylinek a mladého obilí. Kromě toho je možné využít tento přístroj k přípravě několika druhů těstovin, výrobě ořechového másla nebo vyrábět dětské přesnídávky, zmrzliny, sorbety a jiné zdravé pokrmy, které si brzy oblíbíte nejen vy, ale i vaše děti.

Součástí balení je:

motorová část
odšťavňovací komora
kryt násypky
šnek
jemné síto
hrubé síto
homogenizační pouzdro
držák síta s těsněním, zajišťovacím kroužkem a extrakční čepelí
náhradní zajišťovací kroužek (připevněný zespodu motorové části)
pěchovadlo
čisticí kartáč
sklenice na šťávu
nerezová nádoba na odpad
cedník (pasuje na sklenici)
návod k obsluze

Tipy na odšťavňování

Ovoce i zeleninu nakrájejte tak, aby bez problémů prošla plnícím otvorem.
Při odšťavňování tvrdé kořenové zeleniny pomalu vtlačujte produkty pěchovadlem. Pomalé otáčky otočného šneku budou zeleninu krouhat po částech.
Některé druhy zeleniny utváří při odšťavňování pěnu - je to naprosto běžné. Můžete ji rozmíchat do šťávy nebo ji sebrat a znovu vložit do odšťavňovače.
Při ošťavňování více druhů zeleniny střídejte tvrdou kořenovou zeleninu s listovou.
Semena slunečnic, pohanku, hrách přidávejte do zeleninových šťáv. Obsahují mnoho prospěšných látek - enzymů, živin a vitamínů.

Upozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá je výsledkem zpracování pyré).

VHODNÝ NA:
 jablka, celer, citrusové plody, jahody, listová zelenina, bobuloviny...

NÁŠ TIP:

Brusinky a maliny
Brusinky jsou známé díky močopudným vlastnostem a tato rubínově červená šťáva vám pomůže znovu nabýt rovnováhu v těle, potřebnou pro zdravou pleť.

Přísady:
150g malin, 150g brusinek

Postup:
Maliny a brusinky omyjte a odšťavněte. Šťávy smíchejte ve sklenici.

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Proto odborníci radí koznumaci čerstvého ovoce. S ovocnými štávami jsou výživné látkky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji. Získáte důležité vitamíny i minerální látky. Nejlépe uděláte, když si fresh juice připravíte sami doma. Při nákupu šťáv dbejte na to, aby neobsahovaly aromatické látky, barviva nebo rafinovaný cukr.

Dokumenty

• jednoduchá obsluha
    • kořenová zelenina je perfektně odšťavněná
    • jednoduchá a rychlá údržba

• , zakoupeno v EUJUICERS.CZ

Nevýhodou je snad jen cena. Ale rozhodně nelituji nákupu, právě naopak.

• , zakoupeno v Sana-store.cz

• skleněná miska na šťávu - klouže v ruce
  • , zakoupeno v EUJUICERS.CZ

Přístroj funguje dobře, je jednoduchý, více variabilnější ohledně ovládání - více rychlostí odšťavňování, jednoduše se čistí - tak uvidím, jaké to bude po roce, 2, 3 - xxx dalších. )))

• , zakoupeno v EUJUICERS.CZ

• jde o krásný - luxusně vypajající výrobek a předpokládám, že bude také tak krásně odšťavňovat. Jenže jde o nekompletní dodávku, kterou bez chybějícího komponentu (elektrokabelu) nemohu vyzkoušet. Prosím o dodání.
    • v balení velice luxusního výrobku chybí přívodní elektrokabel. Bez něj výrobek nemohu vyzkoušet.
    • chybí elektrokabel

výrobek může být krásnou ozdobou dobře vybavené kuchyně - jenže bez přívodního elektrokabelu bude výrobek sloužit jen jako drahá ozdoba kuchyňské linky.

• , zakoupeno v VodaŽivá.cz

• Tichý chod, skvělá výtěžnost, lehká manipulace, jednoduché čištění. Velká spokojenost!

+++

• , zakoupeno v EUJUICERS.CZ

zatím odšťavujeme jenom jablka a spokojenost veliká. výtěžnost skvělá, obsluha velmi jednoduchá a co bych chtěla vyzdvihnout tak to je čištění stroje. jde lehce rozebrat a stačí opláchnout vodou. pouze sítko je třeba vzít kartáčkem.

• , zakoupeno v EUJUICERS.CZ

• Výkonný a pěkný, snadná údržba, zatím jsem vše nevyzkoušel.