Klarstein OJ3-Fruitpresso

150 W
Max otáčky
70 ot/min

• , zakoupeno v Andrea Shop

• Tento odšťavňovač je tichý, mnohem lepší než můj půodní (odstředivý).
    • Zatím jsem nezjistila žádné nedostatky, kpoužívala jsem ho zatím velmi krátce.

Určitě mohu tento produkt všem doporučit. Vybrala jsem si ho na inernetu z mnoha dalších, protože nějaké zkušenosti s odšťavňovači už mám. Rozhoidně bych simho vybrala i příště. Jsem s výrobkem spokojená. Doufám, že mi dlouho tento názor vydrží.

• , zakoupeno v Famtastic!

• fungoval cca 5 minut nelze hodnotit

Výkon
150 W
Max otáčky
70 ot/min

S odšťavňovačem Klarstein Bella Rossa přestanete šťávy jen pít a začnete si je vychutnávat.

Začněte svůj den sklenicí zdraví - připravte džus z ovoce nebo zeleniny a potěšte své děti, rodinu a přátele chutnou vitamínovou bombou!

Pomeranče, jablka, citrony, lesní plody, mrkev či rajčata můžete s tímto odšťavňovačem proměnit na nezapomenutelné drinky plné zdraví.

Vyplatí se však i experimentovat a kombinovat např. jablka s melouny, jahody s mátou či banány s višněmi.

Kreativitě se meze nekladou!

Díky nízkému počtu otáček - jen 70 ot. / min. - se suroviny neohřívají a nedochází ke ztrátě cenných vitamínů, a tak jsou vzniklé nápoje blahodárné pro Vaše tělo.

Množství šťávy navíc výrazně převyšuje průměrné objemy, které produkují jiné odšťavňovače.

V případě, že je větší kusy ovoce třeba udusat, můžete použít zátku, která je součástí balení.

A aby se do šťávy nedostaly žádné nechtěné části, má zařízení jemný filtr, který zachycuje všechny zbytky.

Výrobce myslel také na Vaši bezpečnost.

Odšťavňovač má pojistku, která umožní spuštění motoru jen v případě, že je kryt správně uzavřen.

Kromě toho jsou na spodní straně zařízení umístěné přísavky, které zajišťuj stabilitu.

Čištění zařízení je velmi jednoduché.

Nádoba na suroviny se dá jednoduše odebrat a umýt pod tekoucí vodou.

Na odstranění případných usazenin můžete použít kartáček, který je součástí balení.

Klarstein Bella Rossa má příjemný zaoblený design s moderními prvky a zajímavým zbarvením je vhodný i pro použití v menších domácnostech, které potěší jeho kompaktní rozměry.

• Odšťavněte si hotovou vitamínovou bombu! Čerstva ovocná nebo zeleninová šťáva na každý den!

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v Andrea Shop

• Tento odšťavňovač je tichý, mnohem lepší než můj půodní (odstředivý).

• - kvalitní šnekový odšťavňovač za dobrou cenu
    • - zvládne i hodně tvrdou zeleninu
    • - zpětný chod
    • - kartáček na čištění
    • - chyběl návod, ale na všechno jsme přišli sami + na youtube lze najít video k použití
    • - u šnekových odšťavňovačů nutno odstranit pecky, jadřince apod., takže je trochu víc práce s chystáním ovoce, ale stojí to za to, protože tímto odšťavňováním se neničí vitamíny
    • - u měkčího ovoce leze ven spíš pyré než šťáva, ale nám to až tolik nevadí
    • - při umývání se musí rozebrat a každá část zvlášť umýt, hlavně to sítko trvá dlouho, protože do děr zálézají kousky ovoce, ale umývání je otravné asi u každého odšťavňovače

Už ho máme skoro rok a jsme velmi spokojení, naše spotřeba ovoce a zeleniny se znásobila. Používáme ho 1x - 2x týdně a doteď se neobjevil žádný problém (jsem trochu líná na to umývání, tak radši udělám naráz 2 litry šťávy, které v ledničce v pohodě pár dní vydrží).
    Doporučuji ananas & pomeranč, kiwi & jablko nebo zeleninovou řepa, mrkev & řapíkatý celer.

• , zakoupeno v Famtastic!

• fungoval cca 5 minut nelze hodnotit
    • po 5 minutách skončilo moštování