Rohnson R 450

4 kg
Objem zásobníku na zbytky dužiny
1 l

• , zakoupeno v MALL.CZ

Produkt přesně splňuje to, co jsem od něj očekávala.
    Tak jsem moc spokojená.

• levný
    • protéká šťáva na motor

v důsledku průsaku ventilem se poškodí pohonná jednotka

• Nebyl odzkoušen, protože po 1 minutě přestal fungovat
    • Hned přestal fungovat. Přestal jet motor a totálně se kousl šnek. Nešel ani rozebrat, tím pádem ani vyčištit. Na druhý den jsem ho vrátil a koupil dražší.

Tento typ bych již nekoupil.

Příkon
150 W
Barva
bílá
4 kg
Objem zásobníku na zbytky dužiny
1 l

Nízkootáčkový odšťavňovač ROHNSON R-450 VitaMAX – více antioxidantů, lepší chuť a větší svěžěst.

Rohnson R-450 je nejlevnější nízkootáčkový odšťavňovač na trhu.

Nabízí Vám:

• až o 50% více šťávy v kratším čase, oproti běžným odstředivým odšťavňovačům.
  • chutnější šťávu s minimem odpadu při zachování všech důležitých nutričních hodnot a minerálních látek, kterou lze uchovat v chladničce a popíjet v průběhu dne.
  • zpracování veškerého druhů ovoce, zeleniny, ořechů, bylinek hlavně s výbornou výtěžností.
  • Dvoufázové odšťavňování kde se v první fázi šťáva získává pomocí drcení a před tím než je vláknina vytlačena se zbytek odpadu dále lisuje, tím se docílí většího výnosu. Na konci je pak vláknina téměř suchá.

S odšťavňovačem ROHNSON R-450 VitaMAX získáte maximální množství vitamínů, živin, chuti a čerstvé šťávy. Zpracuje veškeré druhy zeleniny, ovoce, ořechy, bylinky apod.

Odšťavňovač R-450 VitaMAX využívá dvoufázové odšťavňování - v první fázi se šťáva získává pomocí drcení a před tím než je vláknina vytlačena, zbytek odpadu se dále lisuje, a tím se docílí většího výnosu. Na konci je pak vláknina dokonale suchá. Až o 50% více šťávy než u odstředivého odšťavňovače v kratším čase.

Video ke shlédnutí zde.

Technické parametry

Příkon 150 W

Otáčky 80ot./min.

Maximální množství vitamínů, živin, chuti a čerstvé šťávy

Zpracuje veškeré druhy zeleniny, ovoce, ořechy, bylinky apod.

Chutnější šťáva s minimem odpadu při zachování všech důležitých nutričních hodnot a minerálních látek

Dvoufázové odšťavňování - v první fázi se šťáva získává pomocí drcení a před tím než je vláknina vytlačena, zbytek odpadu se dále lisuje, a tím se docílí většího výnosu. Na konci je pak vláknina dokonale suchá

Až o 50% více šťávy než u odstředivého odšťavňovače v kratším čase • Více antioxidantů, lepší chuť a větší svěžest.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Produkt přesně splňuje to, co jsem od něj očekávala.
    Tak jsem moc spokojená.

• levný
    • protéká šťáva na motor

v důsledku průsaku ventilem se poškodí pohonná jednotka

• Nebyl odzkoušen, protože po 1 minutě přestal fungovat

Tento typ bych již nekoupil.

• již podruhé je na reklamaci
    • opět se ulomily packy z plastu,které spojují spodní a vrchní díl

2 roky používání tohoto odšťavňovače mě zcela odradily od dalšího reálného využití
    mrkev byla pokrájena předem na velmi malé kousky
    a přesto spojovací pacičky znovu praskly
    z jablek vytváří především pyré

• dobrá cena
    • jednoduchá údržba
    • celková spokojenost
    • snadná rozebíratelnost
    • v Návodu je uvedeno,že se miska nasadí na základnu a pootočí doprava,u našeho odšť.R-450,se miska jen zatlačí dolů.Při demontáži-jen zvedne směrem nahoru.Toto mám ověřeno technikem,v záruč.servisu.Toto by měl výrobce v Návodu upřesnit.

Pro "domácí" potřebu-výrobu čerstvých šťáv-úplně postačuje,máte čerstvou šťávu kdykoliv,např.při návštěvě u Vás doma,pro děti i dospělé "zdravé" šťávy

• zatím bez problému
    • v návodu na použití je že se při rozebírání mísa pootočí proti směru
    • hodinových ručiček,není pravda je pouze nasazena!!!
    • Možná starší návod daný k novějšímu provedení.

zatím krátký čas na zhodnocení

• , zakoupeno v ELECTRO

• Dobrý poměr kvality a ceny. Rychlé a snadné mytí.
    • Šťávy obsahují i dost dřeně, nahoře je i pěna - přesto je to kvalitní šťáva co pár dní vydrží. Někomu by to mohlo hodně vadit. Občas prosákne přes spodní těsnění pár kapek šťávy, ale nic hrozného...

Zvažovali jsme koupi velmi drahého šnekového odšťavńovače, ale nevěděli jsme, jak dlouho nás to bude bavit...takže jsme nakonec zvolili tento na zkoušku. Je pravda, že pro naše účely je dobrý. Šťávy děláme tak 3 - 5 x týdně pro celou rodinu. Ale kdyby do toho byl někdo velký blázen, tak bych mu doporučila něco kvalitnějšího. Máme ho 3 měsíce, stále v perfektním stavu kromě trochu obarvení od šťáv z mrkve a červené řepy, ale tomu se nevyhnete, pokud si teda nekoupíte černý odšťavňovač. Odšťavnil zatim dobře všechno - jablka, pomeranče, celer, červenou řebu, salát, různé bylinky, mrkve, zázvor, citron atd. S chodem jsme nikdy žádný problém neměli. jen ta šťáva má dost pěny a kousků v sobě. Ale pár dní v ledničce pak vydrží bez problémů.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Stroj je tichý a výkonný. Ve své cenové relaci zřejmě patří mezi nejlepší.
    • Bez výhrad.

Po dlouhém srovnávání produktu jsem dospšl k závěru, že patří k nejlepším. Používí se velmi dobře, jsem spokojen. Produkt doporučuji.

• Výborná kvalita odstřeďování pro ty, kdo mají rádi hustší šťávy. Nám vyhovoval, velká výtěžnost.
    • Špatná údržba - rozebrání na čištění vyžaduje velkou sílu.
    • Nejhorší je strašná poruchovost. U prvního Vitamaxu nám asi po měsíci shořel motor, rána a jiskření. Ten nám vyměnili za nový. U něho se nám asi po 2 měsících ulomila zahnutá packa, která drží nádobu na přístroji. Po dalších 2 měs. odpadla i druhá packa ze tří. Včera jsme dělali šťávu - najednou rána, zastavil se - a šnek se jaksi zkřivil proti nádobě, nejde s tím pohnout, takže konec.
    • Zkusili jsme mrkev, ale šlo to špatně, na ni je opravdu lepší jiný typ odšťavňovače, na řepu taktéž.
    • S přístrojem jsme zacházeli dobře, nepřetěžovali ho, dělali jsme na něm většinou šťávu z jablek a pomerančů pro 2 lidi, čili 2 sklenice, což by neměla být žádná zátěž.

- Výborně odšťavňuje.

- Během 1/2 roku 3 zásadní závady: odešel motor, upadly 2 držáky, zaseknutí šneku.

- Je to technické neštěstí, opravdu přístroj nikomu nedoporučuji, jsou to vyhozené peníze.

• cena/výkon
    • i nejlepší odstřediví nemají na šnekové (vlastní zkušenost)
    • nelíbí se mu hroznové víno s peckami a sušený banán;)

koupil bych znovu, po používání odstředivého střední třídy vřele doporučuji tenhle šnekový - dělá přesně to, co na:

(nebo na youtube.com vložte Rohnson R-450 vitaMAX a mrkněte na první odkaz)

...a když si k tomu pustíte i stejnou hudbu, jde to samo:)