Nejnovější recenze ze sekce Odšťavňovače

Concept LO 7092

Ověřený zákazník MALL.CZ František

Přidáno: 18. října 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

Produkt mám krátkou dobu. Zatím funguje vše jak má. Je tichý a šťáva je naprosto čistá. Díly se snadno a rychle myjí.

Esperanza EKJ 002

Bosch MESM 500

Bosch MESM 500

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. října 2023

(naposledy upraveno 17. října 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Poměr cena výkon
  • Efektivní odstavnovani
  • Komplikované sestaveni a rozebrání při čistěni

Landys Landys

Přidáno: 15. října 2023

• Tichý provoz
  • Suchý odpad
  • Rychlý provoz
  • Místo šťávy dřeň
  • Rychle se ucpe
  • Velký vstupní otvor, ale přes kyvnou výsypku

Už 15 let používáme odstředivý odšťavňovač, ale všichni vychvalují šnekový. Tak jsme uvěřili reklamám a pořídili si tento. OK, je velmi tichý, bývají od 56 do 80 dB. Je docela rychlý, říkali nám, ať se vybavíme trpělivostí, takže u tohoto to neplatí. Výtěžnost je opravdu skvělá, odpad je skoro suchý. Jako zahrádkáři v tomto období odšťavňujeme hlavně jablka, se kterými si příliš dobře poradit neumí. Místo stavy z toho leze dřeň, ať nastavujeme co nastavujeme. Odstředivý odšťavňovač dokázal dělat barevnou vodu s vrstvou pěny, tady je to husté a dokonale rozpuštěné, nesedne to a opravdu se čistá stává získat nedá. Navíc už po 3. jablku se ucpe sítko a rozdrcená jablka se vrací nahoru. Takže 5x za den rozebírat a čistit.

Russell Hobbs 24741

Russell Hobbs 24741

Ověřený zákazník MIMIADUM.CZ Miloš

Přidáno: 12. října 2023

Zakoupeno v MIMIADUM.CZ

Vyzkoušel jsem jablka, málo šťávy a úniky šťávy mimo odšťavňovač

Brawo Life B-365

Brawo Life B-365

Ověřený zákazník BRAWO Life Lada

Přidáno: 11. října 2023

Zakoupeno v BRAWO Life

Je to skvělý a kvalitní pomocník!!! Maximum šťávy a minimum odpadu!

Reakce obchodu BRAWO Life

Dobrý den, Lado,
máme obrovskou radost za Vás! Děkujeme, že jste si jako pomocníka zvolila náš BRAWO Life odšťavňovač a doufáme, že dělá radost i nadále. Děkujeme za krásnou recenzi :-)
S přáním krásného dne
BRAWO Life

SilverCrest SSJ 300 C1

SilverCrest SSJ 300 C1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Mirek

Přidáno: 9. října 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Co jesm chtěl nad očekávání splněno,za mne ,supre.

Sage SJB615

Sage SJB615

Ověřený zákazník MALL.CZ Michaela

Přidáno: 9. října 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Kvalitní zpracování
  • Důvěřuji značce Sage (máme víc výrobků a dlouhodobě máme dobrou zkušenost)
  • Vypadá krásně
  • 2v1 - odšťavňuje a mixuje
  • Velmi dobře se udržuje - myji zatím jen v ruce a díky velmi kvalitnímu materiálu to jde opravdu velmi lehce
  • Rozdrtí i led
  • Funkce, díky které neztrácí šťáva vitamíny, i když jde o odstředivý odšťavňovač
  • Prodloužená záruka při registraci do 30 dnů od nákupu

Se značkou Sage máme dobré zkušenosti a proto jsem zvolila od nich i odšťavňovač. Líbilo se mi, že nemusím vyndavat další spotřebič, když chci do šťávy přidat třeba banán nebo jiné suroviny nevhodné na odšťavnění.
Rozdrtí krásně i led a šťáva je díky němu víc osvěžující - má funkci jak na drcení ledu, tak i na frozen koktejl a smoothie.
Myslím, že je vyroben z velmi kvalitních materiálů a výborně se udržuje. Líbí se mi systém zajištění nádoby kovovou pákou - trochu se bojím, jestli se nezlomí plast, o který se páka opírá, ale vzhledem ke zkušenostem s výrobky od Sage je tato starost spíše zanedbatelná. Stál sice víc, ale myslím, že nám bude dlouho a dobře sloužit.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Jane

Přidáno: 8. října 2023

(naposledy upraveno 8. října 2023)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Pomalý odšťavňovač je jednoduchý na složení, rozložení a omytí. Pracuje erfektně. Zkoušeno pouze odšťavňování jablek a výsledný mošt je dokonalý.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. října 2023

(naposledy upraveno 6. října 2023)

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Zatím jsem jsem zkoušel jednou. Použil jsem jablka,hrušky a kivi. Přístroj fungoval jak má. Odpad byl dostatečně suchý a šťáva velmi chutná.
  • Čištění sítka. Chce to provést pečlivě aby drobné otvory nezůstaly zanesené a nezaschly.

Zatím jsem spokojen.

Ověřený zákazník TVPRODUCTS.cz huntirak

Přidáno: 5. října 2023

• klasika,funkční stroj,dobrý
Concept LO 7066

Concept LO 7066

Ověřený zákazník Alza.cz Rob

Zakoupeno v Alza.cz

• zatím bez problému, tichý
  • skládání je nutno lehce potrénovat

nemám zkušenosti s ostatními

Sana Juicer 606

Sana Juicer 606

Ověřený zákazník EUJUICERS.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v EUJUICERS.CZ

• Zatím jsem odšťavňovala grapefruit, pomeranč, citron, mrkev, řapíkatý celer, jablko, hrušku, hrozno, celer a petržel..... a byla jsem spokojena s výsledkem
  • Odštavnuje dobře, zbytky jsou dost suché.
  • Výborně se skládá a rozkládá a je rychle omytý
  • Líbí se mi i variabilita použití... i když to teprve musím vyzkoušet.... mám přístroj teprve 3. den :-)
  • Jediné co mi vadí je délka provozu. Při větším množství ovoce je 30 minut málo. Chvíli jsem přemýšlela o typu SANA SUPREME 727, který pracuje nepřetržitě, ale nemá příslušenství typu SANA 606
  • Nádoba na šťávu je dost široká a stačí s ní trochu pohnout a už padá odpad místo do nádoby a odpad do šťávy. Musí se dát nádoby těsně k sobě -není prostor (rezerva místa)

Léta jsem měla odstředivý odšťavňovač s nímž jsem byla velmi spokojena a tak po něm jsem si dlouho nemohla vybrat. Zkoušela jsem levnější i dražší přístroje z kamenných obchodů i z e-shopů, ale jak jsem je vyzkoušela hned jsem je vracela. Proto jsem od tohoto typu příliš nečekala, že to co prodejce slibuje bude splněno. O to větší bylo moje překvapení po prvním odšťavování! Musím říci, že jsem velmi spokojena a při porovnání ostatních typů, které jsem mohla vyzkoušet, myslím, že jsem nakoupila tentokrát velmi dobře! Doufám, že nebudu muset měnit svůj názor po delším používání, ale zatím jsem nadšená!

Sencor SJE 741SS

Sencor SJE 741SS

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Jablka se musí odjadřincovat a nakrájet. Šťáva je potřeba ještě přecedit přes sítko. Samotný odšťavňovač, který se nemá namáčet se špatně čistí.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu.
Vážíme si času, který jste recenzi věnoval.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.cz

De Gusto Profi J-45

De Gusto Profi J-45

Ověřený zákazník TVPRODUCTS.cz Jan Ondryska

Zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

Moc ten odšťavňovač nepoužívám, nakonec to pro mě bylo zbytečné. Těch pár použití fungoval dobře

Perfect Home 51555

Perfect Home 51555

Ověřený zákazník protechshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. října 2023

Zakoupeno v protechshop.cz

• při pasírování hrozně cáká .
Sana Juicer 868

Sana Juicer 868

Ověřený zákazník Sana-store.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. října 2023

Zakoupeno v Sana-store.cz

• Skutečně velmi kvalitní odšťavovač. Zatím zvládá ze zahrady vše na jedničku. Skutečně se vyplatí.

Ověřený zákazník TVPRODUCTS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. září 2023

Zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Provedení odlitku je bídné. V této kvalitě a skutečném provedení by byl ve slušné společnosti označen za zmetek a neprodejný.
  • Odpovídá dnešnímu výrobnímu trendu : Levněji to už nejde.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 27. září 2023

• Kvalita zpracování všech komponentů
  • Kvalita šťávy
  • Jednoduše sestavitelný

Šťáva výborná!! Výtěžnost neuvěřitelná. Zatím jsem dělala nejvíc najednou 2kg ovoce, žádný náznak ucpávání..
Má navíc tlačítko na měkké a tvrdé suroviny, právě kvůli lepšímu odvádění odpadu.
Plasty jsou bytelné, krásně opracované, snadno se čistí. Zpětný chod je fajn. Nemám vůbec nic proti, naopak, celá rodina je nadšená!

Tefal ZC 420 E 38

Tefal ZC 420 E 38

Ověřený zákazník PATRO.cz Miloslav

Přidáno: 26. září 2023

Zakoupeno v PATRO.cz

• jednoduchá, intuitivní obsluha
  • Skvělá funkčnost

Dokáže si poradit i s poměrně tuhými a málo dužnatými bobulemi.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25